تبلیغات
♥ قلب من ♥ - به من حق بده كه دوستت داشته باشم
درباره وبلاگ

قرار ما هر جای دنیا که باران شدید تر بیاد
نز دیک خدا
آسمان هفتم
در همسایگی ملکوت
آنجا که اطمینان یابی بی دغدغه
تو برای منی و من برای تو....!
مدیر وبلاگ : پریسا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

♥ قلب من ♥
اندوه تازه ای نیست،دلتنگی من و.... بی تفاوتی آدم ها
شنبه 17 مهر 1389 :: نویسنده : پریسا        

سلام، نامت را می دانم ولی با مرامت آشناترم و بغض پنهان شهرهای منی تو هذیان غم انگیز شب های منی. سپیدترین دل و سیاه ترین چشمی، اما آیا تو مرا به خاطر می آوری؟ من همانم كه گر می گیرم از یاد وعده های فراموش شده تو و عاشقانه فرو می ریزم در زیر حجم سنگین باران خاطراتت. لحظه های با تو بودن را چگونه می توان از یاد برد؟ بی آنكه به دیدارت هوس داشته باشم خیس انتظار توأ. بی تو دنیا برای من دیناری نمی ارزد.

هر لحظه یاد برق چشمانت به زخم خانه سینه ام نمك می زند و من بدون شرار نگاهت چگونه نفس به سینه برم؟ آیا تو مرا به خاطر نمی آوری؟ من همانم كه روزی خواستی اجازه بدهم دوستم بداری و من در پاسخ سپیدترین خواهش تو، سیاه ترین سكوت را تحویلت دادم خواستم تا از تو بگریزم تا به خود برسم غافل از اینكه از تو می گریختم تا به هیچ برسم. آری به هیچ ... مهربانم به من حق بده كه دوستت داشته باشم.

به من حق بده! نیستی كه ببینی از دور ی ات تمام شعرهایم تاول زده اند! كجایی كه ببینی بی تو نفسهایم بوی مرگ می دهند؟ كاش بودی و می دیدی كه بی تو آخرین نفسهایم را به تاراج میگذارم. اما تو را به حرمت و قداست عشقمان قسم می دهم كه برای همیشه مرا از یاد ببر.

بگذار آنقدر تنها بمانم و آنقدر تنها بگریم كه تمام نوشته هایم بوی باران بگیرد. مهربانم تو در وصف كوتاه من نمی گنجی.

در آخر دلت را به آهن بسپار و مرا به سرخی خون دل شقایق.

نوع مطلب : .:.دل نوشته.:.، .:.جملات عاشقانه.:.، .:.مطالب جالب و خواندنی.:.، .:.داستان های عشقولانه.:.، .:.عاشقانه.:.، .:.جملات زیبا.:.، .:.جوک.:.، 
برچسب ها :


   
 
   

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس